О нас   |   Контакты

 Ворота (с установкой)

 Заборы (с установкой)

 Калитки (с установкой)

 Козырьки (с установкой)

 Перила (с установкой)

 Решётки на окна (монтаж)

 Навес у дома (монтаж)

 Навес над авто (монтаж)

 Профнастил для забора

 Профнастил для крыши

 Профнастил для фасада

 Профнастил стеновой

 Профнастил для ворот

 Несущий профнастил

 Гибочные элементы

Наша продукция:

Оконные решётки: дизайн и изготовление на заказ

Ограждения для газонов,
кафе, различных площадок

Козырёк над дверью,
козырёк над входом в дом

Надёжно и доступно всем:
ограждения из профнастила

Откатные ворота и их возможные разновидности

Металлические ограждения: кованый забор, сварной забор, забор из профнастила

Металлические ворота
для дома и дачи на заказ

Другие наши изделия >>

 

Навіси для автомобіля

 

 

Більшість людей мають можливість сховатися від міської суєти, виїхавши на дачу. Одним з найбільш комфортних засобів пересування в такій ситуації є автомобіль. Але чи варто зберігати свого залізного коня під палючим сонцем? Звичайно ж, ні! У цьому випадку буде доречним спорудження навісу.

 

Навіси для авто в Києві вже давно не вважаються атрибутом розкоші, оскільки вони стали необхідністю. Конструктивізм нагородив цей архітектурний об'єкт ще й додатковими функціями. Наприклад, будучи на дачі, мало хто захоче сидіти в будинку, ховаючись від природних красот. З таким же успіхом можна було і не виїжджати з міста. А ось посидіти в альтанці на вулиці мріють багато. Навіс для автомобіля в Києві може накривати не тільки машину, але і дати можливість сховатися від сонця або інших природних явищ господарям дачної ділянки. Це прекрасна альтернатива для економних господарів.

 

навіс для автомобіля Київ

 

З чого роблять навіси для автомобілів у Києві?

 

Для навісів підходять вже знайомі вам матеріали, такі як металочерепиця, профнастил або новий тренд - полікарбонат. Останній матеріал все частіше використовується виробниками під час виготовлення навісів для автомобіля в Києві. І це цілком логічно.

 

навес над автомобилем Киев

 

Якщо машина буде постійно перебувати під відкритим небом, її доведеться регулярно чистити від природних опадів, бруду, опалого листя, продуктів життєдіяльності птахів.

 

Зовсім недавно прозорі матеріали, з яких виготовляли навіси, мали ряд недоліків. Головний з них - нездатність захищати від сонця. «Здоров'я» автомобіля від цього дуже страждало. Сучасні матеріали, такі як полікарбонат, не тільки добре захистять від сонячних променів, розсіюючи їх, але ще і відрізняються хорошою гнучкістю, якістю, міцністю і невисокою ціною. Навіси для автомобіля з полікарбонату в Києві - це дійсно відмінна альтернатива гаражів.

 

Спорудження навісу для автомобіля в Києві

 

Монтаж навісу займає приблизно 2-3 дні. У цьому випадку, ціна значно нижча, ніж будівництво гаража, але захист машини буде не менш надійним. Навіть якщо у вас вже є гараж, функціональність навісу для автомобіля не закінчується захистом транспорту. Він може виступати в якості автостоянки в разі приїзду гостей, а під час святкувань - в ролі альтанки, під якою можна приготувати шашлик навіть під час проливного дощу.

 

Залежно від конструкції, навіси можуть різниться за розміром і використаними матеріалами. Звичайно, це все залежить від уподобань Замовника. Ми можемо зробити практично будь-яку бажану конструкцію для Вас!

 

Тел.: (044) 338-48-20, (097) 662-00-08, (093) 547-98-34.

 

 

Строительные
работы

Размеры
профнастила

Новинки производства:
Решетки для дачи
Колпаки для забора
Цвета RAL:
Как Вы попали на наш сайт?

............................

............................

Ворота от производителя    Изготовление и установка забора    Калитка на заказ    Перила для лестниц             Компания "УА-Брама" (г. Киев)     

Козырьки над входом в здание    Изделия из профнастила по Вашим размерам    Установка ворот, калиток, заборов    Профнастил для забора